Staňte se členy Klubu EduCity a získejte vždy něco navíc

Staňte se členy Klubu EduCity a získejte ke každé objednávce kurzu, konference a poptávce zrealizované přes portály EduCity.cz nebo Slevokurzy.cz slevy či dárky z katalogu odměn.

Objednávání vzdělávacích akcí Vás bude bavit

Za každou objednávku či poptávku, kterou zrealizujete přes EduCity nebo Slevokurzy, získáváte bonusové body. Vaše body za objednávky a poptávky se načítají a vždy při získání určitého počtu bodů si buď můžete vybrat okamžitou odměnu, nebo sbírat body dále a později získat hodnotnější dárek z katalogu odměn Klubu EduCity a jeho partnerů.

Objednávku či poptávku přes EduCity a Slevokurzy pouze odešlete, samotná smlouva a fakturace bude probíhat jako obvykle přímo s koncovým dodavatelem služby, který se s Vámi sám spojí.

Aktuální stav Vašeho bodového konta si můžete kdykoliv zkontrolovat po přihlášení na www.educity.cz/klub nebo www.klub-educity.cz.

Bonusové body čerpáte neomezeně

Výhodou Klubu EduCity je, že čerpání bodů není časově omezeno. Objednáváte-li vzdělávací akce, semináře či konference nepravidelně, máte s Klubem EduCity jistotu, že si svou odměnu můžete vybrat i po delší době.

Bonusové body získáváte jak za firemní tak i soukromé objednávky kurzů přes EduCity a Slevokurzy. V okamžiku, kdy dosáhnete určitého počtu bodů a rozhodnete se čerpat odměnu, stačí, když se přihlásíte a objednáte za bonusové body požadovaný dárek z katalogu odměn.

Kurzy na EduCity.cz a Slevokurzy.cz můžete objednávat a zasílat poptávky z libovolného počítače připojeného k internetu, tabletu či mobilu. Stačí pouze uvést Vaše přístupové údaje do Klubu EduCity, které najdete na klubové kartě.

„Vzdělávací akce pro naše zaměstnance objednáváme přes EduCity. Máme zde nejlepší přehled o aktualní nabídce ověřených dodavatelů a díky členství v Klubu EduCity navíc získáváme slevy a odměny za bonusové body. Klub EduCity využíváme i s manželem pro výběr soukromých kurzů, oceňujeme, že členství v klubu EduCity je zdarma.“

Mirka 29let, HR manažerka

Jak se stanete členem Klubu EduCity a získáte klubovou kartu?

Základní členství v Klubu EduCity je zdarma. Jediné, co pro jeho získání musíte udělat, je vyplnit přihlášku na portálu EduCity v sekci Klub či na www.klub-educity.cz. Věrnostní kartu Vám zašleme poštou ihned po vyplnění přihlášky a ověření Vašich kontaktních údajů. Body sbíráte okamžitě po registraci.

Klubová karta EduCity slouží jako pomocník, který Vám kromě bonusových bodů a odměn pomůže rovněž získat slevu v rámci partnerské sítě Klubu EduCity a na portálu Slevokurzy. Každý nákup přes EduCity a jeho partnery se Vám nyní ještě více vyplatí! Sledujte Klub EduCity pro aktuální nabídku slevových akcí.

Klubová karta, kterou získáváte zdarma, není přenosná v rámci firmy.

Výhody Klubu EduCity pro dodavatele kurzů

Dodavatelé vzdělávacích a poradenských služeb, kteří se zapojí do bonusového programu pro členy Klubu EduCity získávají výrazně lepší podmínky pro svou prezentaci na portálech EduCity, Slevokurzy a HR News a navíc větší šanci dostat se přímo ke klíčovým zákazníkům.

Staňte se i Vy partnery Klubu EduCity a získejte všechny výhody. Podmínky spolupráce Vám rádi sdělíme na níže uvedených kontaktech.

Aktuální podmínky členství v Klubu EduCity a partnerské spolupráce naleznete na stránkách www.klub-educity.cz. Pro více informací kontaktujte helpline na +420 222 744 111 nebo klub@educity.cz.