Žádost o klubovou kartu EduCity

Věrnostní kartu Vám zašleme poštou ihned po vyplnění přihlášky a ověření Vašich kontaktních údajů. Body sbíráte okamžitě po podání žádosti. Informace Vám přijdou e-mailem, který Vám na základě vyplněných údajů zašleme.

Klubová karta EduCity slouží jako pomocník, který Vám kromě Vašeho klubového čísla pro sběr bonusových bodů a odměn pomůže rovněž získat slevu v rámci partnerské sítě Klubu EduCity a na portálu Slevokurzy.

Každý nákup přes EduCity a jeho partnery se Vám nyní ještě více vyplatí! Sledujte Klub EduCity pro aktuální nabídku slevových akcí.

Klubová karta, kterou získáváte zdarma, není přenosná v rámci firmy.

Pro žádost o klubovou kartu EduCity musíte mít vytvořen uživatelský účet.

Pokud jste se již v minulosti na EduCity nebo Klub EduCity registrovali, přihlašte se zde, v opačném případě se prosím zdarma zaregistrujte.