Aktuální nabídka Katalogu odměn

Za každou objednávku či poptávku, kterou zrealizujete přes EduCity nebo Slevokurzy, získáváte bonusové body. Vaše body za objednávky a poptávky se načítají a vždy při získání určitého počtu bodů si buď můžete vybrat okamžitou odměnu, nebo sbírat body dále a později získat hodnotnější dárek z katalogu odměn Klubu EduCity a jeho partnerů.

Objednávku či poptávku přes EduCity a Slevokurzy pouze odešlete, samotná smlouva a fakturace bude probíhat jako obvykle přímo s koncovým dodavatelem služby, který se s Vámi sám spojí.

Za každých 1000 Kč z ceny kurzu obdržíte do svého Bonus programu 1 bod.

Princip zaokrouhlování: od 1 Kč do 499 Kč se zaokrouhluje dolu, od 500 Kč do 999 Kč se zaokrouhlují body nahoru.

400 bodů Hotel Hejtmanský dvůr

400 bodů EA Zámecký hotel Hrubá Skála

400 bodů EA Hotelový resort SEN

10 bodů Řízení lidských zdrojů

Desáté, výrazně přepracované a zmodernizované vydání světového bestselleru představuje nejnovější trendy a postupy v oblasti řízení lidských zdrojů. Výhodou této publikace je, že zpracovává problematiku řízení lidských zdrojů ve firmách a jiných?

10 bodů Psychologie pro ekonomy a manažery

Nové vydání oblíbené publikace opět připravily zkušené autorky z katedry psychologie a sociologie řízení na VŠE v Praze. Kniha je určena zejména studentům vysokých škol, manažerům, personalistům a psychologům. Třetí vydání je doplněno především o nové?

10 bodů Jak prokouknout kolegy i obchodní partnery

Autor bestselleru Jak prokouknout druhé lidi, bývalý agent FBI a firemní poradce v oblasti neverbální komunikace, vám ve své nové knize ukáže, jak porozumět neverbální komunikaci a mistrně ji využívat v pracovním životě - při jednání s kolegy, šéfy, zákazníky?

10 bodů Jak komunikovat chytře

Jak rozpoznat a překonat překážky úspěšné komunikace? Knížka je určena všem, kdo se v práci či v soukromí stýkají s lidmi, s nimiž se jim obtížně komunikuje. Dozvíte se konkrétní tipy a příklady, jak konstruktivně reagovat na typické "nesnesitelné" vzorce?

10 bodů Efektivní vzdělávání zaměstnanců

Bez efektivního vzdělávání zaměstnanců se v dnešní době neobejde žádná firma, která chce zvyšovat svou výkonnost a být úspěšná. Manažeři a personalisté se v této praktické a srozumitelné knize dozví, jak zkvalitnit procesy podnikového vzdělávání tak, aby více a lépe?